Velké spotřebiče / Pračky se sušičkou
Hisense WD5I1045BWQ
EAN13: 6901101832511Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Barva | bílá |
| Šířka | 59,5 cm |
| Výška | 84,5 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Šířka brutto | 65 cm |
| Hmotnost | 68 kg |
| Hmotnost brutto | 71 kg |
| Hloubka brutto | 61 cm |
| Výška brutto | 88,3 cm |
| Extra prací programy | Máchání |
| Programy sušení | Speed 30' |
| Úhel otevření dveří | 135 ° |
| Náplň prádla pro praní | 10.5 kg |
| Náplň prádla pro sušení | 6 kg |
| Otáčky při odstřeďování 1/1 | 1400 1/min |
| Otáčky při odstřeďování 1/2 | 1400 1/min |
| Otáčky při odstřeďování 1/4 | 1400 1/min |
| Motor | Odolný invertorový motor |
| Objem bubnu | 63 l |
| Trvání programu (prani + sušení) | 440 min |
| Délka trvání Eco programu | 239 min |
| Spotřeba vody v litrech na cyklus | 41 l |
| Spotřeba vody (prani + sušení) | 90 l |
| Spotřeba el. energie/cyklus - program Eco | 0.314 kwh |
| Spotřeba el. energie/100 cyklů (praní) | 31 kwh |
| Spotřeba el. energie na 100 cyklů (praní + sušení) | 308 kwh |
| Možnost ovládání přes Wi-Fi | Ano, integrovaná |
| Aplikace ConnectLife | Ano |
| Display | Ovládání dotykovým displayem Touch Screen v češtině |
| DelayEnd nastavení konce praní | Ano |
| Indikátor konce cyklu | Ano |
| Digitální ukazatel zbytkového času | Ano |
| Základní programy | Quick 15 |
| Základní programy | Vlna |
| Základní programy | Syntetika |
| Základní programy | Bavlna |
| Dodatečné programy | Baby Care |
| Dodatečné programy | Steam Refresh |
| Dodatečné programy | Ložní prádlo |
| Dodatečné programy | Eco 40–60 °C |
| Dodatečné programy | Domácí mazlíčci |
| Dodatečné programy | Wash&Dry |
| Dodatečné programy | Power 49' |
| Dodatečné programy | Speed 39' |
| Třída emisí hluku ve fázi odstřeďování | A |
| Extra prací programy | Odstředění |
| Extra prací programy | Drum Clean čištění bubnu |
| Programy sušení | Pet hair |
| Programy sušení | Synthetics |
| Programy sušení | Bavlna |
| Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování dB(A) re 1 pW | 72 |
| Programy sušení | Dálkové ovládání |
| Programy sušení | Allergy Care |
| Programy sušení | Baby Care |
| Programy sušení | Provětrání |
| Programy sušení | Vlna |
| Programy sušení | Auto express dry |
| Programy sušení | Ložní prádlo |
| Další vlastnosti | Voice |
| Další vlastnosti | Parní programy |
| Další vlastnosti | Rychlé sušení |
| Další vlastnosti | Nižší teplota sušení |
| Další vlastnosti | Osvěžení |
| Další vlastnosti | Časové nastavení |
| Další vlastnosti | Poloviční plnění |
| Další vlastnosti | Přidání prádla |
| Další vlastnosti | Extra rinsing |
| Další vlastnosti | Rýchlý program |
| Další vlastnosti | Vyšší hladina vody |
| Další vlastnosti | Systém proti pomačkání |
| Další vlastnosti | Nastavení teploty |
| Další vlastnosti | Přeskočit odstředění |
| Další vlastnosti | Jednoduché žehlení prádla |
| Další vlastnosti | Předpírka |
| Parní funkce | Ano |
| Steam Mix | Ano, topné těleso ve vaně |
| Praní za studena | 15 °C |
| Dávkovací zásuvka | 3 komorová |
| Třída účinnosti odstřeďování | B |
| Třída energetické účinnosti sušení | D |
| Třída energetické účinnosti praní | A |
| Typ produktu | Kondenzační |
| Senzory | Senzor úrovně vody |
| Senzory | Snímač zatížení |
| Auto Dosing | Ano, integrovaná |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Elektrické připojení | 220-240 V |
| Příkon | 1950 W |
| Art.nb. | 20015296 |
| EAN kód | 6901101832511 |
| EPREL number | 2275256 |
| Druh spotřebiče | Pračka se sušičkou prádla |
| Plnění | přední |
| Energetická třída | A |
| Funkce Aquastop | ne |
| Kapacita bubnu | 10 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Hlučnost při odstřeďování | 72 dB |
| SMART | ano |
| Hlučnost | 72 dB |
| Automatický dávkovací systém | ano |
| Program praní - alergie | ano |
| Parní program | ano |
| Invertorový motor | ano |
Popis produktu
Wash&Dry 49’ – 1 kg vyprané a usušené za 49 minut
Ideální řešení pro každodenní praní menšího množství prádla. Už žádné složité vybírání správného programu pro malé náplně. Tato praktická funkce zajistí, že vaše prádlo bude vyprané i usušené za pouhých 49 minut. Užijte si jednoduchou a pohodlnou péči s funkcí Wash&Dry 49’.
Funkce Quicker – Rychlé praní podle vašich potřeb
Funkce Quicker zkracuje dobu praní až o 57%*. Stačí stisknout tlačítko Quicker a s každým dalším stiskem se čas praní dále zkracuje. Rychlé praní bez kompromisů v kvalitě. Ideální volba pro chvíle, kdy potřebujete mít prádlo rychle hotové. *Srovnání doby trvání programu Bavlna s dobou trvání programu Bavlna při dvojité aktivaci funkce Quicker.
iPlay™ – Chytrý displej, ještě chytřejší praní
Obrazovka iPlay™ TFT s úhlopříčkou 3,55'' přináší živé barvy a ostrý obraz. Nabízí jasný přehled o cyklech a funkcích a umožňuje snadný výběr pomocí otočného voliče nebo dotykového ovládání. Užijte si moderní design a pohodlné ovládání.
iFit™ – Velká kapacita, menší hloubka
Design iFit™ nabízí ideální řešení pro stísněné prostory. S hloubkou 470 mm poskytuje pračka řady 5i působivou kapacitu až 9 kg, přičemž se snadno vejde i do koupelnových prostor a zajistí jednotný vzhled. Tento model zároveň nabízí elegantní design s hloubkou o 40 mm menší než u běžných modelů ve stejné hmotnostní kategorii.
Max Drum – Více prostoru, maximální čistota
S prostorným bubnem Max Drum o průměru 536 mm získáte větší kapacitu, která umožňuje volný pohyb prádla pro efektivnější praní. Širší otvor zajišťuje snadné vkládání a vyjímání a poskytuje lepší přehled a přístup, i pro menší kusy prádla.
Odstranění skvrn – Tvrdý na skvrny, šetrný k látkám
Program Odstranění skvrn si poradí s 9 nejodolnějšími skvrnami tím, že automaticky upraví teplotu, rychlost a dobu praní podle typu skvrny. Udržuje oblečení svěží a chráněné a šetrně zvládá každodenní nehody.
Automatické dávkování – Jedna náplň na jeden měsíc
Stačí naložit prádlo a pračka řady 5i automaticky dávkuje přesné množství pracího prostředku podle hmotnosti náplně. Nádoba vystačí až na 27 dávek*, což zajišťuje pohodlné praní. Levý dávkovač lze použít pro aviváž nebo prací prostředek, což poskytuje další úložný prostor a lepší péči o oděvy. *Na základě průměrného zatížení 5 kg / střední úroveň znečištění. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na použití, náplni a nastavení.
Praní ve studené vodě – Dokonale čisté bez tepla
S funkcí Cold Wash od Hisense můžete ušetřit až 71%* energie. Je šetrná k vašemu oblečení i životnímu prostředí – ideální volba pro domácnosti, které chtějí snížit náklady na energii, aniž by obětovaly účinnost praní. *Porovnání spotřeby energie při poloviční náplni programu Bavlna 40 °C s a bez zapnuté funkce Cold Wash.
Anti Crease funkce – Rozlučte se s pomačkáním a záhyby
Funkce proti zmačkání využívá jemnou páru a otáčení bubnu ke snížení pomačkání, takže žehlení je jednodušší a rychlejší. Vaše oblečení bude hladší, ušetříte čas i námahu a tkaniny zůstanou ve skvělém stavu.
Skleněné dveře – Síla se snoubí s čistotou
Odolná skleněná dvířka kombinují nárazuvzdornost s čistým výhledem na praní. Jsou pevnější než běžná konstrukce a s vnitřním osvětlením bubnu dodávají pračce elegantní vzhled a dlouhou životnost.
Hygiene Guard+ – Vysoce účinné čištění, 99,99 % bez bakterií
Po spuštění spotřebiče se z dolní části bubnu uvolňuje pára, která proniká hluboko do tkanin a účinně eliminuje až 99,99%* bakterií. Model řady 5i navíc nabízí funkce Baby Care a Sterilní těsnění, které zajišťují vysokou úroveň čistoty a ochranu celé rodiny. *Testováno SGS na Staphylococcus aureus a Escherichia coli v režimu Allergy Steam. Výsledky se mohou lišit.
Osvětlení bubnu – Jasná připomínka, že prádlo je hotové
Po skončení cyklu zůstává osvětlení bubnu zapnuté jako praktická připomínka, že je čas vyjmout prádlo. Jednoduchá, ale chytrá funkce, kterou lze ovládat také přes aplikaci ConnectLife. I když je spotřebič vypnutý, světlo se automaticky rozsvítí při otevření dvířek, takže snadno najdete i poslední kousek.
Čištění bubnu – Čistý buben pro hygienické praní
Funkce Čištění bubnu pomáhá udržovat pračku hygienicky čistou. Po každém praní cirkuluje v bubnu horký vzduch, který zabraňuje hromadění vlhkosti a snižuje riziko vzniku plísní a bakterií. Díky tomu se prodlužuje životnost spotřebiče a praní zůstává hygienické při každém cyklu.
Péče o ložní prádlo – Lepší péče o velké kusy prádla
Program Péče o ložní prádlo chrání vaše povlečení šetrným a zároveň důkladným praním. Pomáhá prodloužit jeho životnost a zamezuje usazování zbytků pracího prostředku. Je ideální pro citlivou pokožku a oproti běžnému standardu nabízí až o 62%* účinnější máchání. Výsledkem je měkčí prádlo a pohodlnější spánek. *Na základě testovacích zpráv EU bylo prokázáno, že program na ložní prádlo zlepšuje účinnost máchání oproti základnímu standardu o 62%.
Péče o mazlíčky – Čisté a svěží prádlo i v domácnosti se zvířaty
Program Péče o mazlíčky je určen pro domácnosti se zvířaty. Spolehlivě odstraňuje chlupy z oblečení a pomocí páry zároveň likviduje prachové roztoče a další alergeny. Postarejte se o své mazlíčky i o prádlo a udržujte své oblečení svěží a hygienicky čisté.
Sledování spotřeby energie – Sledujte spotřebu, snižte náklady!
Aplikace ConnectLife vám umožňuje sledovat spotřebu vody a elektřiny v reálném čase. Zároveň nabízí personalizovaná doporučení pro optimální kombinace, které vám pomohou šetřit zdroje a snižovat náklady při zachování vysoké účinnosti.
Smart Assist – Chytrá volba správného programu
Vybrat správný program pro vaše prádlo může být náročné, ale nemusí. Funkce Smart Assist automaticky zvolí ideální kombinaci teploty, času a množství vody podle typu tkaniny, barvy a stupně znečištění, aby vaše oblečení bylo opět v perfektním stavu.