TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Strong SRT32HH5553
EAN13: 91201378721183199 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 181 Kč
DPH celkem: 555,20 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 5,2 kg |
| Energetická třída | E |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení | 1366 × 768 |
| Barva | černá |
| Počet HDMI | 2 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Hybridní analogový tuner | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Spotřeba (W) | 26 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 3,5 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Otočný podstavec | ne |
| Výrobce | STRONG |
| Zpracováno | Schváleno |
| Typ televize | Smart TV |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 16 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 55 |
| Rozměry | 718,4 × 456 × 207,9 mm |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Tuner | DVB-C |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Tuner | DVB-S2 |
| EPREL ID | 2435974 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " |
| Rozlišení displeje | HD px |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Smart TV | ano |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
LED televize; Android TV, úhlopříčka 80 cm(32“); HD rozlišení(1366x768); tuner DVB-T/T2 (H,265/HEVC)/C/S2, 2x HDMI; 1x USB; CI+; zvukový výkon 16W; Dolby Audio, jas 200 cd/m2; obnovovací frekvence 50–60 Hz; výstup na sluchátka; EPG; HbbTV 2.0.1, rodičovský zámek; energetická třída E; Direct LED