TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Multimediální centra
Strong LEAP-NEVE 4K UHD Streaming Dongle
EAN13: 91200723796282009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 348,67 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,282 kg |
| Barva | bílá |
| Kapacita | 8 GB |
| Počet HDMI | 1 |
| Dálkový ovladač | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Výrobce | STRONG |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| USB Typ C (počet) | 2 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Stolní | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Přenosné | ano |
| Rozměry | 180 × 52 × 30 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Hmotnost | 0,063 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
<b><font size="4">Strong LEAP-NEVE</font></b>
<p>Miniaturní multimediální přehrávač se systémem <b>Google TV</b> (Android TV 12), podporuje <b>4K Ultra HD</b> rozlišení, kodek <b>HEVC H.265</b> a formát <b>HDR10+</b> a <b>HLG</b> pro dokonalý obraz a reálnější barvy. Čtyřjádrový procesor, grafický čip ARM G57, <b>2 GB</b> operační paměti či <b>8 GB</b> velké interní úložiště se postará o svižnost celého zařízení. Přehrávač stačí připojit přes HDMI port do televize a vše je připraveno k použití. K přístupu na internet lze využít jak klasické drátové připojení skrze <b>RJ-45 port</b>, tak i bezdrátové připojení díky technologiím <b>Wi-Fi a Bluetooth</b>. Prostřednictvím <b>Google TV</b> pak můžete snadno přehrávat online obsah ze služeb jako je <b>Netflix</b>, <b>YouTube</b>, <b>Disney+</b>, <b>Prime Video</b> a další. Samozřejmostí je možnost instalace aplikací z <b>Google Play</b>. Pohodlné streamování obsahu z chytrých telefonů a tabletů vám umožní vestavěná technologie <b>Chromecast</b>. Přiložený Bluetooth/IR dálkový ovladač s Google asistentem je vybaven také číselnými a barevnými klávesami pro pohodlnější ovládání a navigaci v IPTV aplikacích.</p>
<p>Součástí balení je napájecí adaptér, USB-C kabel (1 m) a dálkové ovládání (včetně baterií).</p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Systémové parametry:</b></p>
<ul>
<li><b>Operační systém:</b> Google TV (Android 12)</li>
<li><b>Operační paměť:</b> 2 GB LPDDR</li>
<li><b>Úložiště:</b> 8 GB eMMC</li>
<li><b>Procesor:</b> Amlogic RTD1325, čtyřjádrový ARM Cortex-A55</li>
<li><b>GPU:</b> ARM G57, OpenGL ES 3.2</li>
<li><b>Video kodeky:</b> 4K×2Kp30, 4K×2Kp60, 1080p60, 1080p30, 1080p24, HEVC H.265, MPEG-4, profily MP@ML, MP@HL, AV1, VC-1, VP8, VP9, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision</li>
<li><b>Audio kodeky:</b> Vzorkovací frekvence 32 kHz až 192 kHz, MPEG Audio vrstvy 1, 2, 3, Dolby Digital MS12, Dolby Atmos</li>
</ul>
<p><b>IPTV:</b> ano<br>
<b>Bluetooth:</b> ano<br>
<b>Wi-Fi:</b> ano (Wi-Fi 6 AX1800, 2,4 GHz / 5 GHz)<br>
<b>Porty:</b> 1× HDMI 2.1, 2× USB-C, 1× RJ-45<br>
<b>Rozměry: </b>180 × 52 × 30 mm<br>
<b>Hmotnost: </b>63 g<br>
<b>Barva: </b>bílá</p>