TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Strong SRT24HG4723C
EAN13: 9120072379154
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3,1 kg |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | D |
| Počet HDMI | 2 |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka | 24 " |
| Rozlišení | 1366 × 768 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| HbbTV | ano |
| EPREL ID | 2088426 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Typ televize | Smart TV |
| Tuner | DVB-S2 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Výrobce | STRONG |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-T2 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Tuner | DVB-T |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| VESA rozměr | 200 × 100 |
| Tuner | DVB-S |
| Spotřeba max. (W) | 45 |
| Hybridní analogový tuner | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 552,9 × 369 × 147,8 mm |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 4 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Spotřeba (W) | 17 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | HD px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
Televize - Google TV, 24“/60 cm, HD Ready, 50/60 Hz, HDR10, DVB-T2/S2/C, 2×HDMI, 1×USB, CI, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV, hlasové ovládání, Google Assistant, párování s mobilním zařízením, VESA 200×100, možnost napájení na 12V, centrální stojan, Dolby Audio, repro 4 W, en. třída D