TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Multimediální centra
STRONG LEAP-S3 Google TV box
EAN13: 91200723751011709 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 296,60 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,57 kg |
| Kapacita | 16 GB |
| Barva | černá |
| Počet HDMI | 1 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Rozměry | 96 × 96 × 20,8 mm |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Dálkový ovladač | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Výrobce | STRONG |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Stolní | ano |
| Přenosné | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Hmotnost | 0,179 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
Google TV box certifikovaný společností Google (nejnovější verze Android); Rozlišení videa až 4K UHD (3840 x 2160 pixelů); Čtyřjádrový Cortex-A35, 2.0 GHz; Snadné připojení k internetu pomocí vestavěné Wi-Fi nebo LAN; Dálkový ovladač s Bluetooth a funkcemi pro hlasové ovládání