TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Strong SRT32HF2003
EAN13: 91200723750193399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 157 Kč
DPH celkem: 589,91 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Hmotnost brutto | 4,7 kg |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Barva | černá |
| Počet HDMI | 2 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení | 1366 × 768 |
| Energetická třída | E |
| Tuner | DVB-S |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 10 |
| VESA uchycení | ano |
| Hybridní analogový tuner | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Typ televize | Klasická TV |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 55 |
| EPREL ID | 1864934 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Výrobce | STRONG |
| Tuner | DVB-S2 |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| HbbTV | ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Spotřeba (W) | 55 |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Rozměry | 732,5 × 480,2 × 180,2 mm |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-T |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | HD px |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
32’’ / 80cm, HD Ready, T2/C/S2, HDMI 1.4, HDMI ARC, USB, AV IN, S/PDIF, přehrávání multimédií z USB, hotelový mód, energetická třída E