TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Strong SRT24HE4023
EAN13: 91200723750022899 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 37 Kč
DPH celkem: 503,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3,5 kg |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Úhlopříčka | 24 " |
| Energetická třída | F |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Počet HDMI | 2 |
| Rozlišení | 1366 × 768 |
| Barva | černá |
| EPREL ID | 1805286 |
| Spotřeba max. (W) | 50 |
| Výrobce | STRONG |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Typ televize | Klasická TV |
| VESA uchycení | ano |
| Podpora DLNA | ne |
| VESA rozměr | 200 × 100 |
| Otočný podstavec | ne |
| Hybridní analogový tuner | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 4 |
| Webkamera | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Tuner | DVB-T |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Tuner | DVB-S |
| Tuner | DVB-T2 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " |
| Rozměry | 552,9 × 369,7 × 144,1 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| HbbTV | ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Spotřeba (W) | 50 |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Smart TV | ne |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Technologie displeje | LED televize |
| Rozlišení displeje | HD px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
SRT24HE4023 zaujme kromě kompaktního designu bohatstvím barev, skvělým zvukem a množstvím praktických funkcí. Hlavní předností je 12V napájení, takže je ideální pro použití v kempingových autech a karavanech. Televizor je vybaven trojitým tunerem T2/C/S2, porty HDMI, USB. 12V kabel je součástí balen