TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Strong SRT40FD5553
EAN13: 91200723743335549 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 157 Kč
DPH celkem: 963,05 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 5,8 kg |
| Hmotnost brutto | 6,8 kg |
| Počet HDMI | 3 |
| Energetická třída | F |
| Barva | černá |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 40 " |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Spotřeba max. (W) | 75 |
| VESA uchycení | ano |
| Hybridní analogový tuner | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Typ televize | Smart TV |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| HbbTV | ano |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Tuner | DVB-T |
| Úhlopříčka displeje | 40" - 43" (100 - 108cm) " |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Tuner | DVB-S |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Výrobce | STRONG |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 16 |
| Tuner | DVB-S2 |
| EPREL ID | 1412151 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Tuner | DVB-C |
| Spotřeba (W) | 75 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Rozměry | 900,3 × 596,1 × 178,9 mm |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Technologie displeje | LED televize |
| Rozlišení displeje | Full HD px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
40’’ / 100cm, Full HD, Android TV 11, LAN, WiFi, Bluetooth, HbbTV 2.0, Skylink Fastscan, 2 dálkové ovladače, Google Assistant, Netflix, Youtube, HBO MAX, Skylink Live TV, Disney+, KODI