TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Strong SRT32HD5553
EAN13: 91200723743193759 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 157 Kč
DPH celkem: 652,39 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3,7 kg |
| Počet HDMI | 2 |
| Energetická třída | G |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 1366 × 768 |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| HbbTV | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Výrobce | STRONG |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| VESA uchycení | ano |
| Typ televize | Android TV |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Podpora DLNA | ne |
| Tuner | DVB-S2 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Tuner | DVB-S |
| Hybridní analogový tuner | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 16 |
| EPREL ID | 1190442 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Rozměry | 724,3 × 480,4 × 178,8 mm |
| Tuner | DVB-C |
| Spotřeba (W) | 55 |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Tuner | DVB-T |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Technologie displeje | LED televize |
| Rozlišení displeje | HD px |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
STRONG TV, 32'' - 80cm, rozlišení 1366x768, tunery T2 HEVC/C/S2, Android 11, HDR10, WiFi, Bluetooth, LAN, HbbTV 2.0, 2 dálkové ovladače, Skylink FastScan, přehrávání multimédií z USB, EPG, 2x HDMI, 1x USB, 1x AV in, 1x stereo jack out, 1x S/PDIF optic, energetická třída G