Malé spotřebiče / Příprava nápojů / Filtrační konvice
BWT filtrační konvice VIDA MEI bílá
EAN13: 9022001903211
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,865 kg |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Vhodný do myčky | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Barva | Průhledná |
| Indikátor nutnosti výměny cartridge | ano |
| Počet náplní | 1 kusů |
| Typ displeje | LCD |
| ne | |
| Typ vodního filtru | Filtrovací konvice |
| Vhodné pro dveře lednice | ano |
| Kapacita filtrované vody | 1,4 l |
| Materiál | Plast |
| Objem zásobníku vody | 2,6 l |
| Bílá | |
| Šířka | 11,3 cm |
| Výška | 27,8 cm |
| Hloubka | 25,2 cm |
| ano | |
| Vestavěný displej | ne |
Popis produktu
2.6 litru s 1ks filtru, unikátní vodní filtry BWT Mg2+ \jako jediné na trhu obohacují pitnou vodu o zdraví prospěšný hořčík. Odstraňují z vody nežádoucí látky (např.chlór a jeho sloučeniny, těžké kovy atd.), vyrobeno: konvice Itálie, filtr Rakousko