TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE65LS03F QLED THE FRAME
EAN13: 880609727800940 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 6 988,84 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 34,5 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | G |
| Úhlopříčka | 65 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Hmotnost | 22,4 kg |
| Obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Počet HDMI | 4 |
| Typ televize | Smart TV |
| Spotřeba max. (W) | 215 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| VESA uchycení | ano |
| Spotřeba (W) | 108 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Otočný podstavec | ne |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Úhlopříčka displeje | 58" - 65" (146 - 164cm) " |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 40 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| VESA rozměr | 400 × 300 |
| Tuner | DVB-T2 |
| EPREL ID | 2236339 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 1456,8 × 868,9 × 260,9 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 22,8 |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
QLED The FRAME televize; úhlopříčka 163cm (65“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px) 100Hz; Matná obrazovka; HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV; webový prohlížeč; Wi-Fi; Bluetooth ; Apple Airplay 2; 4x HDMI; 3x USB; CI+; LAN; zvukový výkon 40W;OTS; energetická třída G; operační systém Tizen