TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE75Q8F QLED
EAN13: 880609711992040 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 6 988,84 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 39,1 kg |
| Počet HDMI | 3 |
| Energetická třída | D |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 75 " |
| Hmotnost | 29,1 kg |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Spotřeba max. (W) | 310 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba (W) | 85 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Otočný podstavec | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| VESA rozměr | 400 × 400 |
| Tuner | DVB-S |
| Tuner | DVB-T2 |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 1676,7 × 1017,5 × 327,7 mm |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 29,7 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| EPREL ID | 2204811 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-T |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
QLED televize; úhlopříčka 189cm (75“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px); 4K upscaling; HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay;3x HDMI;2x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 20W;OTS Lite;energetická třída D;operační systém Tizen;Obchod s uměním (Art Store)