TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE43Q7F QLED
EAN13: 880609711852714 189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 2 462,55 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 11 kg |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 43 " |
| Hmotnost | 7,1 kg |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Energetická třída | G |
| Počet HDMI | 3 |
| Tuner | DVB-T2 |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| Typ televize | Smart TV |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba (W) | 53 |
| EPREL ID | 2204787 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Otočný podstavec | ne |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Spotřeba max. (W) | 115 |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 7,4 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 967,5 × 609,7 × 191 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 40" - 43" (100 - 108cm) " |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
QLED televize;úhlopříčka 108cm (43“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px) ;HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV;webový prohlížeč; Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay;3x HDMI;1x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 20W;energetická třída G;operační systém Tizen;Obchod s uměním (Art Store);Solární Smart ovladač