TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE85LS03FW NEO QLED THE FRAME
EAN13: 8806097098393120 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 20 873,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 53,7 kg |
| Barva | černá |
| Úhlopříčka | 85 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Hmotnost | 40,8 kg |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Počet HDMI | 5 |
| Energetická třída | G |
| Otočný podstavec | ne |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba (W) | 168 |
| EPREL ID | 2204834 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Typ televize | Smart TV |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 40 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| VESA rozměr | 600 × 400 |
| Spotřeba max. (W) | 300 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 41,1 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 1904,3 × 1127,2 × 369 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 144 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED The FRAME televize; úhlopříčka 216cm (85“);Ultra HD rozlišení (3840x2190 px) 144Hz;Matná obrazovka;Art Store,HDR10+;tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč; Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;5x HDMI; 3x USB;CI+;LAN;OTS;zvukový výkon 40W;energetická třída G; operační systém Tizen