TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Samsung HW-Q600F Soundbar
EAN13: 88060970919439039 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 29 Kč
DPH celkem: 1 568,75 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 11,3 kg |
| Hmotnost | 9,1 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 103 cm |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 9100 g |
| RMS výkon | 380 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
Strhující 3.1.2-kanálové audio, Dolby Atmos / DTS Virtual:X, Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru, Q-Symphony; SpaceFit Sound Pro, Adaptivní zvuk, Herní Pro mód