TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE77S95F OLED
EAN13: 8806097077954120 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 20 873,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 54 kg |
| Počet HDMI | 4 |
| Energetická třída | F |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 77 " |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Barva | černá |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Spotřeba max. (W) | 700 |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| VESA uchycení | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| USB 2.0 (počet) | 3 |
| Otočný podstavec | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 70 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Spotřeba (W) | 128 |
| EPREL ID | 2205154 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Rozměry | 1716,6 × 1048,1 × 286,4 mm |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 40 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| VESA rozměr | 400 × 400 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hmotnost | 28,2 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
OLED televize; úhlopříčka 196cm (77“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px); Matná obrazovka; 4K 165Hz;4K AI Upscaling Pro;HDR10+;tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;3x USB;CI+;LAN;zvukový výkon 70W;OTS+;Energetická třída F;operační systém Tizen