TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE75QN900F NEO QLED 8K
EAN13: 8806097068389120 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 20 873,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 45,7 kg |
| Počet HDMI | 4 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 75 " |
| Hmotnost | 35,8 kg |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Rozlišení | 7680 × 4320 |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Energetická třída | G |
| Barva | černá |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba (W) | 135 |
| EPREL ID | 2204986 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Otočný podstavec | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Podpora DLNA | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 70 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| VESA rozměr | 400 × 400 |
| VESA uchycení | ano |
| Spotřeba max. (W) | 470 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 1680 × 992,7 × 319,8 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 36,3 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | 7680 × 4320 px |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED 8K televize;úhlopříčka 189cm (75“); 8K Ultra HD rozlišení(7680x4320px)165Hz; Matná obrazovka;8K AI Upscaling;One Connect box;HDR10+;tuner DVB-T2(H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple play;4x HDMI;3x USB;OTS+;zvukový výkon 70W;energetická třída G;operační systém Tizen