TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE65QN900F NEO QLED 8K
EAN13: 880609706837285 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 14 798,75 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 33 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | G |
| Úhlopříčka | 65 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Rozlišení | 7680 × 4320 |
| Počet HDMI | 4 |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Spotřeba max. (W) | 450 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Podpora DLNA | ne |
| EPREL ID | 2204987 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Úhlopříčka displeje | 58" - 65" (146 - 164cm) " |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Otočný podstavec | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 70 |
| Webkamera | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| HbbTV | ano |
| Spotřeba (W) | 109 |
| VESA rozměr | 400 × 300 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Rozměry | 1455,3 × 867,4 × 256,8 mm |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 25,9 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | 7680 × 4320 px |
| Hmotnost | 25,5 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED 8K televize;úhlopříčka 163cm (65“); 8K Ultra HD rozlišení(7680x4320px)165Hz; Matná obrazovka;8K AI Upscaling;One Connect box;HDR10+;tuner DVB-T2(H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple play;4x HDMI;3x USB;OTS+;zvukový výkon 70W;energetická třída G;operační systém Tizen