TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung UE75U8072F UHD
EAN13: 880609706759716 199 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 2 811,40 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 31 kg |
| Počet HDMI | 3 |
| Energetická třída | G |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 75 " |
| Hmotnost | 22,4 kg |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Spotřeba (W) | 138 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 22,8 |
| EPREL ID | 2205170 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Typ televize | Smart TV |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| HbbTV | ano |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 220 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 1668,1 × 1005,9 × 280 mm |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Tuner | DVB-S2 |
| VESA rozměr | 400 × 300 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | UHD (4K) px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
| Základní materiál | Kov |
| Funkce Tap View | ano |
| Úhlopříčky v cm | 189 cm |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| DVB-S2 | |
| DVB-T2 | |
| Automatické vyhledávání kanálů | ano |
| ano | |
| Internetová televize | ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | ano |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Režim obrazu | Filmařský strojek |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk | ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Bezrámový design | ano |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Filmmaker Mode | |
| Herní režim | ano |
| Snímač Eco | ano |
| Upscaling pomocí UI | ano |
| Podpora TV klíče | ano |
| Technologie tlumení podsvícení | UHD Dimming |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Mega Contrast |
| Crystal Processor 4K | |
| Herní funkce | Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Automatický režim s nízkou latencí (ALLM) | |
| HGiG | |
| Gaming Hub | |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | ano |
| ConnectShare (USB) | ano |
| ConnectShare (HDD) | ano |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| PC in (D-Sub) | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet RF portů | 3 |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ovládání hlasem | ano |
| Hlasový průvodce | ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| ECO mód | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Universal Browse & Play | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 52 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 220 W |
| High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) | |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Technologie pohybové interpolace | Motion xcelerator |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 199 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming |
| Motion xcelerator | |
| Built-in SmartThings Hub | |
| Q-Symphony | |
| 4K upscaling | |
| Object Tracking Sound Lite | |
| Samsung Health | |
| Bluetooth Dual Audio | |
| MetalStream Design | |
| Samsun | |
| Šířka (s podstavcem) | 1668,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 280 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1005,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 22,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1668,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 77 mm |
| Výška (bez stojánku) | 957,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 22,4 kg |
| Šířka stojanu | 125 cm |
| Hloubka stojanu | 28 cm |
| Šířka balení | 1820 mm |
| Hloubka balení | 164 mm |
| Výška balení | 1100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 29,4 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Počítačový podstavec | ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | ano |
| Typ dálkového ovladače | TM1240A |
| Jazyky návodu | Více |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| LED podsvícení | ano |
| Technologie displeje | LED |
| UHD (4K) px | |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| 190,5 cm (75") | |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 138 kWh |
Popis produktu
LED televize; úhlopříčka 189cm (75“);Ultra HD rozlišení (3840x2190 px);HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;3x HDMI;1x USB; CI+; LAN;zvukový výkon 20W;OTS Lite;energetická třída G;operační systém Tizen;XBOX aplikace;Obchod s uměním (Art Store)