TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung UE85U8072F UHD
EAN13: 880609706757321 999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 3 818,01 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 40,7 kg |
| Počet HDMI | 3 |
| Energetická třída | G |
| Úhlopříčka | 85 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Hmotnost | 28,7 kg |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Barva | černá |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba (W) | 165 |
| EPREL ID | 2205163 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Otočný podstavec | ne |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| VESA rozměr | 400 × 300 |
| VESA uchycení | ano |
| Spotřeba max. (W) | 270 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Rozměry | 1889,9 × 1132,8 × 326 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 29,2 |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | UHD (4K) px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
LED televize; úhlopříčka 216cm (85“);Ultra HD rozlišení (3840x2190 px);HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;3x HDMI;1x USB; CI+; LAN;zvukový výkon 20W;OTS Lite;energetická třída G;operační systém Tizen;XBOX aplikace;Obchod s uměním (Art Store)