TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE55QN85F NEO QLED
EAN13: 880609705158935 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 6 121,07 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 23,3 kg |
| Barva | stříbrná |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Počet HDMI | 4 |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Úhlopříčka | 55 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Energetická třída | F |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | ano |
| Maximální spotřeba energie | 180 W |
| Automatické vyhledávání kanálů | ano |
| Smart TV | ano |
| ano | |
| Internetová televize | ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | ano |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | ano |
| Zrcadlení TV | ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| RMS výkon | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Adaptivní zvuk | ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Barva podstavce | Stříbrná |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) | |
| High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) | |
| Neo Quantum HDR | |
| Herní režim | ano |
| Snímač Eco | ano |
| Upscaling pomocí UI | ano |
| Podpora TV klíče | ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Ultimate UHD Dimming |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| AMD FreeSync | ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Herní funkce | Game Motion Plus |
| Super Ultra Wide Game View | |
| Variabilní obnovovací frekvence (VRR) | |
| Automatický režim s nízkou latencí (ALLM) | |
| Dynamic Black EQ | |
| HGiG | |
| Mini Map Zoom | |
| Gaming Hub | |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Funkce Tap View | ano |
| Převzorkování videa | ano |
| Multi View | ano |
| Nahrávání na USB | ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Hlasový průvodce | ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| Úhlopříčka displeje | 48" - 55" (121 - 139cm) " |
| Automatické vypnutí | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| Universal Browse & Play | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 75 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| DVB-T2 | |
| DVB-S2 | |
| Surround Sound | |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 75 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 166 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Built-in SmartThings Hub |
| 4K AI Upscaling | |
| Auto HDR Remastering | |
| AirSlim | |
| Object Tracking Sound Lite | |
| Art Store | |
| EyeComfort Mode | |
| Generative Wallpaper | |
| Karaoke Mode | |
| Multiple Voice Assistants | |
| Q-Symph | |
| Šířka (s podstavcem) | 1227,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 247,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 761,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 18 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1227,6 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 46,1 mm |
| Výška (bez stojánku) | 706,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 17 kg |
| Šířka stojanu | 26,4 cm |
| Hloubka stojanu | 24,7 cm |
| Šířka balení | 1352 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Výška balení | 813 mm |
| Hmotnost včetně balení | 23,3 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| VESA uchycení | ano |
| Úhlopříčka obrazovky v cm | 138 cm |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Quantum Matrix Technology Plus |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| EPREL ID | 2204977 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba (W) | 75 |
| Rozměry | 1227,6 × 761,2 × 247,4 mm |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 18 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Technologie pohybové interpolace | Motion xcelerator |
| Typ televize | Smart TV |
| Zpracováno | Schváleno |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 40 |
| HbbTV | ano |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 180 |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Tuner | DVB-C |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| LED podsvícení | ano |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| 3840 × 2160 px | |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K |
| 139,7 cm (55") | |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| 3840 x 2160 px | |
| 48" - 55" (121 - 139cm) " | |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Herní funkce | Mini Map Zoom |
| Game Motion Plus | |
| Hmotnost | 17 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED televize; úhlopříčka 138cm (55“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px)144Hz; 4K AI Upscaling; HDR10+;tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi; Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;2x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 40W;Dolby Atmos; OTS Lite;energetická třída F;operační systém Tizen