TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE65QN990F NEO QLED 8K
EAN13: 8806097020448150 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 26 079,75 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 41,3 kg |
| Počet HDMI | 5 |
| Energetická třída | G |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 65 " |
| Rozlišení | 7680 × 4320 |
| Barva | černá |
| Obnovovací frekvence | 240 Hz |
| Rozměry | 1433,5 × 892,4 × 265,7 mm |
| EPREL ID | 2205075 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Tuner | DVB-S2 |
| Typ televize | Smart TV |
| Otočný podstavec | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Podpora DLNA | ne |
| Úhlopříčka displeje | 58" - 65" (146 - 164cm) " |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 90 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 335 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Spotřeba (W) | 112 |
| VESA rozměr | 400 × 300 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 30,2 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | 7680 × 4320 px |
| Hmotnost | 21,6 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED 8K televize;úhlopříčka 163cm (65“);8K Ultra HD rozlišení(7680x4320px)240Hz; Matná obrazovka; 8K AI Upscaling Pro; One Connect box;HDR10+;tuner DVB-T2(H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple play;5x HDMI;3x USB;zvukový výkon 90W;energetická třída G;operační systém Tizen