TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE50QN80F NEO QLED
EAN13: 880609599553315 199 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 2 637,84 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 17,6 kg |
| Hmotnost | 12,9 kg |
| Energetická třída | G |
| Úhlopříčka | 50 " |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Barva | černá |
| Počet HDMI | 4 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba (W) | 68 |
| VESA uchycení | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Otočný podstavec | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Typ televize | Smart TV |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Úhlopříčka displeje | 48" - 55" (121 - 139cm) " |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 30 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Podpora DLNA | ne |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba max. (W) | 195 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| EPREL ID | 2204959 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Rozměry | 1114,2 × 699,3 × 238,6 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 13,3 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED televize;úhlopříčka 127cm (50“);Ultra HD rozlišení (3840x2190 px);4K AI Upscaling;HDR10+;tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;2x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 30W;Dolby Atmos;OTS Lite;Art Store; energetická třída G;operační systém Tizen