TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE55QN90F NEO QLED
EAN13: 880609599542740 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 6 988,84 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 26,2 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | F |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 55 " |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Počet HDMI | 4 |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-S2 |
| EPREL ID | 2205032 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Úhlopříčka displeje | 48" - 55" (121 - 139cm) " |
| Otočný podstavec | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 60 |
| Webkamera | ne |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Spotřeba max. (W) | 235 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| HbbTV | ano |
| Spotřeba (W) | 76 |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Rozměry | 1227,4 × 768,2 × 237 mm |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 20,6 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Tuner | DVB-C |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hmotnost | 17,7 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED televize;úhlopříčka 138cm (55“);Ultra HD rozlišení (3840x2190 px)165Hz;Matná obrazovka;4K AI Upscaling Pro;HDR10+;tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;2x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 20W;OTS+;energetická třída F;operační systém Tizen