TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE77S85F OLED
EAN13: 880609599531175 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 13 063,22 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 37,9 kg |
| Počet HDMI | 4 |
| Energetická třída | F |
| Hmotnost | 28,1 kg |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 77 " |
| Otočný podstavec | ne |
| EPREL ID | 2205084 |
| Spotřeba (W) | 122 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 28,8 |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Typ televize | Smart TV |
| Zpracováno | Schváleno |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| HbbTV | ano |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Webkamera | ne |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 430 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Tuner | DVB-C |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Rozměry | 1721,4 × 1060 × 330,2 mm |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| VESA rozměr | 400 × 300 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| DVB-S2 | |
| DVB-T2 | |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| ano | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Zrcadlení TV | ano |
| Univerzální průvodce | ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | ano |
| Adaptivní zvuk | ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| 144 Hz | |
| Název barvy | Graphite Black |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ rámečku | Bez rámečku (4) |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Herní režim | ano |
| Ambientní režim | ano |
| Podpora TV klíče | ano |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | ano |
| Herní funkce | Game Motion Plus |
| Super Ultra Wide Game View | |
| Variabilní obnovovací frekvence (VRR) | |
| Automatický režim s nízkou latencí (ALLM) | |
| Dynamic Black EQ | |
| HGiG | |
| Gaming Hub | |
| Surround Sound | |
| Herní lišta | |
| Multi View | ano |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Funkce Tap View | ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 122 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 194 cm |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 233 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| 4K AI Upscaling | |
| Adaptive Sound Pro | |
| Auto HDR Remastering | |
| Active Voice Amplifier Pro | |
| Real Depth Enhancer | |
| AI Auto Game Mode | |
| Motion Xcelerator 120Hz | |
| Workspace | |
| Šířka (s podstavcem) | 1721,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 330,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 991,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 28,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1721,4 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 33,9 mm |
| Výška (bez stojánku) | 991,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 28,1 kg |
| Šířka stojanu | 115,2 cm |
| Hloubka stojanu | 33 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Motion xcelerator |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | OLED |
| 3840 x 2160 px | |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| 195,6 cm (77") | |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 122 kWh |
Popis produktu
OLED televize; úhlopříčka 196cm (77“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px); 4K 120Hz; 4K AI Upscaling; HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2;HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi;Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;2x USB;CI+;LAN;zvukový výkon 20W;Dolby Atmos®;OTS Lite;Energetická třída F; operační systém Tizen