TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung UE32H5002F HD
EAN13: 88060959698936689 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 1 160,90 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Hmotnost brutto | 5,4 kg |
| Počet HDMI | 2 |
| Energetická třída | F |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 1366 × 768 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Spotřeba (W) | 27 |
| Otočný podstavec | ne |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Typ televize | Smart TV |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " |
| Podpora DLNA | ne |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 10 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 60 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| EPREL ID | 2204705 |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| VESA uchycení | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 733,2 × 451,8 × 117,3 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 3,8 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | HD px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
LED televize; úhlopříčka 80cm (32“); HD ready (1366 x 768) ; 50Hz, Micro Dimming Pro, Hyper Real, HDR, HDR 10+, HLG, tuner DVB-T2 (H.265/HEVC),DVB-C , 2x HDMI, 1x USB, CI+, LAN, WIFI, DLNA, HbbTV 2.0.3, zvukový výkon 10W, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptivní zvuk, Tizen, VESA 200x200, Plus, en. Třída F