TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung UE32F6002F FHD
EAN13: 88060959174127999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 1 388,25 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 5,5 kg |
| Počet HDMI | 2 |
| Energetická třída | F |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 32 " |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Barva | černá |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Spotřeba max. (W) | 65 |
| Spotřeba (W) | 27,4 |
| EPREL ID | 2204698 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Otočný podstavec | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 10 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| VESA rozměr | 200 × 200 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Typ televize | Smart TV |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 732,9 × 451,5 × 117,3 mm |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 3,9 |
| Úhlopříčka displeje | 32 " |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | Full HD px |
| Úhlopříčka displeje | 24" - 32" (60 - 82cm) " " |
| Herní funkce | Gaming Hub |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 20 W |
| Adaptivní zvuk | ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Internetová televize | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologie tlumení podsvícení | Micro Dimming Pro |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Hyper Real | |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| ano | |
| Spotřeba elektrické energie | 27,4 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 65 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 50 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Gaming Hub | |
| Built-in SmartThings Hub | |
| Q-Symphony | |
| Šířka (s podstavcem) | 732,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 73,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 438,7 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 732,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 117,3 mm |
| Výška (bez stojánku) | 451,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,8 kg |
| Šířka balení | 800 mm |
| Hloubka balení | 114 mm |
| Výška balení | 500 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,2 kg |
| Počítačový podstavec | ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | ano |
| DVB-T2 | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Úhlopříčka obrazovky v cm | 100 cm |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | LED |
| Full HD px | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| 81,3 cm (32") | |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
32" (80 cm) úhlopříčka • Full HD Smart televize • 1920 × 1080 px rozlišení • DVB-C/T2 (HEVC/H.265) • Dual LED podsvícení • Smart TV • HDR • Bluetooth • Wi-Fi • Netflix • YouTube • chytrý ovladač • operační systém Tizen • 2× HDMI • 1× USB • VESA 200 × 200 mm