TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE75QN70F NEO QLED
EAN13: 880609591684250 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 8 724,37 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 40,3 kg |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Energetická třída | D |
| Úhlopříčka | 75 " |
| Hmotnost | 29,6 kg |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Barva | černá |
| Počet HDMI | 4 |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Spotřeba max. (W) | 260 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba (W) | 82 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Otočný podstavec | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Typ televize | Smart TV |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| VESA rozměr | 400 × 400 |
| Tuner | DVB-T2 |
| VESA uchycení | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| EPREL ID | 2204887 |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| Rozměry | 1677,5 × 1 016,2 × 331,5 mm |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 30,9 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 × 2160 px |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED televize; úhlopříčka 189cm (75“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px)144Hz; 4K AI Upscaling; Obchod s uměním (Art Store); HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV;webový prohlížeč;Wi-Fi; Bluetooth;Apple Airplay 2;4x HDMI;2x USB; CI+;LAN;zvukový výkon 20W;Dolby Atmos;operační systém Tizen