Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG Smart M50D (LS32DM500EUXDU)
EAN13: 8806095547039
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 8,1 kg |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Spotřeba (W) | 26 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Podpora 3D | ne |
| Integrovaný tuner | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Dotykový displej | ne |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Filmy | ano |
| Energetická třída | E |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Povrch displeje | matný |
| Typ panelu | VA |
| Otočný podstavec | ne |
| Barva | černá |
| Televize | ne |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Výškově stavitelný | ne |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Pivot | ne |
| Grafika | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Rozměry | 716,1 × 517 × 193,5 mm |
| Jas (cd/m2) | 250 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| ID informační list výrobku | 1926753 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Podpora PIP | ne |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Velikost bodu (mm) | 0,364 |
| Počet HDMI | 2 |
| Kancelář | ano |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Domácnost | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Úhlopříčka | 32 " |
| USB Hub | ano |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Webkamera přední | ne |
| EPREL ID | 1926753 |
| HDMI | ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| Zrcadlení obrazovky | ano |
| Herní funkce | Super Ultrawide GameView |
| TV Plus | ano |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Funkce Tap View | ano |
| Univerzální průvodce | ano |
| Multi View | ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Adaptivní obraz | ano |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| RMS výkon | 10 W |
| Adaptivní řízení zvuku (ASC) | ano |
| Tržní kategorie | Smart |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Výstup sluchátek | ne |
| HDCP | ano |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | ne |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 22° |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 38 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 60 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Stojan v ceně | ano |
| Dodávané kabely | HDMI |
| AC | |
| Dálkový ovladač | ano |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Šířka (s podstavcem) | 716,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 193,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 517 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,2 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 716,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 41,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 424,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,1 kg |
| Typ stojánku | Jednoduchý stojan |
| Šířka balení | 842 mm |
| Hloubka balení | 487 mm |
| Výška balení | 133 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,1 kg |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Technologie Anynet + (HDMI-CEC) | ano |
| Velikost obrazu | Y |
| Bezdrátový displej | ano |
| Gaming Hub / Game Bar | ano |
| Pracovní prostor | ano |
| Virtuální bod AIM | ano |
| Můj obsah | ano |
| Tržiště s NFT | Nifty Gateway |
| AMD FreeSync | ne |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Poměr stran | 16:9 |
| Povrch displeje | Matný |
| Minimální jas displeje | 200 cd/m² |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora HDR | ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,3 cm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,8 cm |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odezva | 4 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
Displej 32" Full HD, rozlišení 1920 × 1080, VA, 16:9 širokoúhlý, doba odezvy 4 ms, frekvence 60Hz, Bez synchronizace obrazu, 8bit, HDR, jas 250 cd/m2, kontrast 3000:1, Smart funkce, HDMI, USB, WiFi, repro, VESA