TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung UE98DU9072 UHD
EAN13: 8806095544137100 269 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 17 402,06 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 76 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | F |
| Úhlopříčka | 98 " |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Počet HDMI | 3 |
| Obnovovací frekvence | 100 Hz |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| ano | |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 178 kWh |
| Úhlopříčky v cm | 247 cm |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| DVB-S2 | |
| DVB-T2 | |
| Smart TV | ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 498 kWh |
| Internetová televize | ne |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | ano |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk | ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Filmmaker Mode | |
| Herní režim | ano |
| Snímač Eco | ano |
| Podpora TV klíče | ano |
| Technologie tlumení podsvícení | UHD Dimming |
| Redukce šumu | ne |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | ano |
| Herní funkce | Game Motion Plus |
| Variabilní obnovovací frekvence (VRR) | |
| Dynamic Black EQ | |
| HGiG | |
| Mini Map Zoom | |
| Ultra Wide Game | |
| Gaming Hub | |
| Multi View | ano |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Funkce Tap View | ano |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| RF vstup | 1 |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Hlasový průvodce | ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Automatické vypnutí | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| 100 Hz | |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming |
| Adaptive Sound | |
| Q-Symphony | |
| 4K upscaling | |
| Contrast Enhancer | |
| Crystal Processor 4K | |
| Šířka (s podstavcem) | 2181,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 402,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1298,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 53,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 2181,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 63,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 1244,1 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 51,8 kg |
| Šířka stojanu | 45,6 cm |
| Hloubka stojanu | 40,2 cm |
| Návod na použití | ano |
| Šířka balení | 2369 mm |
| Hloubka balení | 275 mm |
| Výška balení | 1404 mm |
| Hmotnost včetně balení | 71,9 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Tuner | DVB-C |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| EPREL ID | 1875140 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Rozměry | 2181,1 × 1298,2 × 402,3 mm |
| Typ televize | Smart TV |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| VESA uchycení | ano |
| VESA rozměr | 600 × 400 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Tuner | DVB-T2 |
| Otočný podstavec | ne |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Podpora DLNA | ne |
| HbbTV | ano |
| Webkamera | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Technologie pohybové interpolace | Motion xcelerator |
| Spotřeba max. (W) | 490 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 20 |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Spotřeba (W) | 178 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 53,4 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Obnovovací frekvence panelu | 120 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | LED |
| UHD (4K) px | |
| Rozlišení displeje | UHD (4K) px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| 2,49 m (98") | |
| Úhlopříčka displeje | 86" - 100" (217 - 254cm) " |
| Hmotnost | 51,8 kg |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
LED televize; úhlopříčka 249cm (98“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px) ;120Hz ; HDR; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV; webový prohlížeč; Wi-Fi; Bluetooth ; Apple Airplay 2; 3x HDMI; 2x USB; CI+; LAN; zvukový výkon 20W; OTS Lite; energetická třída F; operační systém Tizen ; XBOX aplikace,