Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
SAMSUNG Odyssey G30D (LS32DG300EUXEN)
EAN13: 88060955417926189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 1 074,12 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 8,3 kg |
| Hmotnost | 5,6 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Napájecí konektor | ano |
| Slot pro zámek | ano |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | VA |
| LED podsvícení | ne |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Maximální rychlost obnovy | 180 Hz |
| Optimalizátor obnovovací frekvence | ano |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,3 cm |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 95% |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| Vylepšená správa kabelů | ano |
| AMD FreeSync | ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Zabudovaný mikrofon | ne |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Černá | |
| Bezrámový design | ano |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| Počet VGA portů | 0 |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze výstupu DisplayPort | 1.4 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 0 |
| Výstup sluchátek | ano |
| HDCP | ano |
| Verze HDCP | 1.3/1.4 |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Typ portu služby | USB Typ-A |
| Připojení na síť Ethernet | ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1080 px |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Nastavení výšky | ano |
| Maximální nastavitelná výška | 12 cm |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -2 - 92° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -15 - 15° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| On Screen Display (OSD) | ne |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 35 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26,4 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 48 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2029057 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Šířka (s podstavcem) | 719,2 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 248,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 597,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 719,2 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 93,7 mm |
| Výška (bez stojánku) | 434,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,9 kg |
| Šířka balení | 820 mm |
| Hloubka balení | 532 mm |
| Výška balení | 190 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,5 kg |
| Dodávané kabely | AC |
| DisplayPort | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Technologie displeje | LCD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| 81,3 cm (32") | |
| Úhlopříčka displeje | 32 " |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer |
| Eye Saver | |
| Certifikace | Windows 11 |
| Technologie specifické pro značku | Eye Saver |
| Black Equalizer |
Popis produktu
Displej 32" Full HD, frekvence 180Hz, rozlišení 1920x1080, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, doba odezvy 1ms, HDR10, AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, nastavitelný stojan