TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE85QN85D NEO QLED
EAN13: 880609553874799 999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 17 355,20 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 62,9 kg |
| Energetická třída | F |
| Hmotnost | 42,5 kg |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Úhlopříčka | 85 " |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Počet HDMI | 4 |
| Obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Podpora DLNA | ne |
| EPREL ID | 1875334 |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Tuner | DVB-S2 |
| Barva | stříbrná - černá |
| Rozměry | 1892,4 × 1141,4 × 309,3 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Typ televize | Smart TV |
| VESA rozměr | 600 × 400 |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 49,7 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 40 |
| HbbTV | ano |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 380 |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Spotřeba (W) | 143 |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Tuner | DVB-C |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Internetový prohlížeč | ano |
| VESA uchycení | ano |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Rozlišení displeje | UHD (4K) px |
| Úhlopříčka displeje | 70" - 85" (177 - 216cm) " |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED televize; úhlopříčka 216cm (85“); Ultra HD rozlišení (3840x2190 px) 144Hz; AI režim obrazu; HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV; webový prohlížeč; Wi-Fi; Bluetooth ; Apple Airplay 2; 4x HDMI; 2x USB; CI+; LAN; zvukový výkon 40W; OTS Lite; energetická třída F; operační systém Tizen