Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
Samsung ViewFinity S6 27" / S60UD / QHD 2560x1440 / 16:9 / IPS / 5ms / 75Hz / Jack/HDMI/DP/USB/USB-C/LAN/PIVOT/VESA
EAN13: 88060955246585379 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 205 Kč
DPH celkem: 933,55 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Kancelář | ano |
| Televize | ne |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Pivot | ano |
| Výškově stavitelný | ano |
| Dotykový displej | ne |
| Úhlopříčka | 27 " |
| Integrovaný tuner | ne |
| Filmy | ano |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| EPREL ID | 1946432 |
| Obnovovací frekvence | 75 Hz |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Spotřeba (W) | 21 |
| Podpora PIP | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| USB Hub | ano |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Zpracováno | Schváleno |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Domácnost | ano |
| VESA uchycení | ano |
| USB Typ C (počet) | 1 |
| Podpora 3D | ne |
| Webkamera přední | ne |
| Barva | černá |
| Grafika | ne |
| Rozlišení | 2560 × 1440 |
| Hmotnost | 6,7 kg |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Energetická třída | E |
| Velikost bodu (mm) | 0,233 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Otočný podstavec | ano |
| ID informační list výrobku | 1946432 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Typ panelu | IPS |
| Rozměry | 615,5 × 551,9 × 196,4 mm |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Počet DisplayPortů | 2 |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Počet HDMI | 1 |
| Výška (bez stojánku) | 367,7 mm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68 cm |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Barevné videorežimy | Grafický |
| Entertain | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Adaptivní obraz | ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| USB Power Delivery | ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Audio vstup | ne |
| Výstup sluchátek | ano |
| Zabudovaný KVM přepínač | ano |
| HDCP | ano |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Nastavení výšky | ano |
| 12 cm | |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -92 - 92° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 25° |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 20 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Maximální spotřeba energie | 160 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Výkon | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Šířka (s podstavcem) | 612,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 220 mm |
| Výška (s podstavcem) | 556,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 612,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 41,6 mm |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,6 kg |
| Šířka balení | 687 mm |
| Hloubka balení | 510 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,9 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Optimalizátor obnovovací frekvence | ne |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Originální | |
| Eko | |
| Vlastní | |
| Hry | |
| Sporty | |
| Standardní | |
| Grafický | |
| Barevné videorežimy | Entertain |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odezva | 5 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Barevné videorežimy | Standardní |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
Displej 27"Quad HD, rozlišení 2540 × 1440, IPS, 16:9 širokoúhlý, doba odezvy 5 ms, frekvence 100Hz, FreeSync, 10bit, HDR, jas 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, USB-C a DisplayPort, USB, LAN, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, pivot, VESA, Power Delivery až 90 W