TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE75QN90D NEO QLED
EAN13: 880609541487449 999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 275 Kč
DPH celkem: 8 677,52 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 50,2 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | E |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Hmotnost | 34,1 kg |
| Úhlopříčka | 75 " |
| Počet HDMI | 4 |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Rozlišení | 3840 × 2160 |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 102 kWh |
| Obnovovací frekvence panelu | 100/120 Hz |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| DVB-S2 | |
| DVB-T2 | |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Smart TV | ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Zrcadlení TV | ano |
| RMS výkon | 60 W |
| Zvukové výstupní kanály | 4.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 248 kWh |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák | ano |
| Typ stojánku | Šestiúhelníkový stojan |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Filmmaker Mode | |
| Neo Quantum HDR+ | |
| Herní režim | ano |
| Funkce titulkování | ano |
| Ambientní režim | Ambient Mode+ |
| Snímač Eco | ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Ultimate UHD Dimming |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Real Depth Enhancer Pro |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | ano |
| Herní funkce | Game Motion Plus |
| Super Ultra Wide Game View | |
| Variabilní obnovovací frekvence (VRR) | |
| Dynamic Black EQ | |
| HGiG | |
| Mini Map Zoom | |
| Gaming Hub | |
| Surround Sound | |
| Upscale na 4K | ano |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Funkce Tap View | ano |
| Multi View | ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Hlasový průvodce | ano |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| Antireflexní obrazovka | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 102 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 300 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| Úhlopříčka obrazovky v cm | 189 cm |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Quantum Matrix Technology |
| Auto Game Mode | |
| 4K AI Upscaling | |
| Adaptive Sound Pro | |
| Auto HDR Remastering | |
| Active Voice Amplifier Pro | |
| NQ4 AI Gen2 Processor | |
| NeoSlim Design | |
| Real Depth En | |
| Šířka (s podstavcem) | 1670 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 301,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1017,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 39,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1670 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 27,7 mm |
| Výška (bez stojánku) | 957,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 34,1 kg |
| Šířka stojanu | 41,7 cm |
| Hloubka stojanu | 30,1 cm |
| Šířka balení | 1884 mm |
| Hloubka balení | 191 mm |
| Výška balení | 1118 mm |
| Hmotnost včetně balení | 50,2 kg |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| VESA uchycení | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Spotřeba (W) | 102 |
| Bezdrátové připojení | ano |
| SPDIF optický (počet) | 1 |
| Tuner | DVB-S2 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Typ televize | Smart TV |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 39,7 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Hybridní analogový tuner | ano |
| Nahrávání na disk – PVR | ne |
| HbbTV | ano |
| Otočný podstavec | ne |
| Webkamera | ne |
| Hák - detailní nastavení | 324773 |
| Podpora DLNA | ne |
| Tuner | DVB-T2 |
| Spotřeba max. (W) | 300 |
| VESA rozměr | 400 × 400 |
| EPREL ID | 1863058 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 1670 × 1017,2 × 301,2 mm |
| Podpora H.265/HEVC | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 60 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Quantum Matrix Technology |
| 144 Hz | |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Tuner | DVB-C |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Technologie pohybové interpolace | Motion xcelerator |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K |
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| 120 Hz | |
| Herní funkce | Mini Map Zoom |
| Game Motion Plus | |
| Hák - detailní nastavení | 334922 |
Popis produktu
NEO QLED televize; úhlopříčka 189 cm (75“);Ultra HD rozlišení (3840x2190 px) 4K 144Hz; AI režim obrazu; HDR10+; tuner DVB-T2 (H.265/HEVC)/C/S2; HbbTV; webový prohlížeč; Wi-Fi; Bluetooth ; Apple Airplay 2; 4x HDMI; 2x USB; CI+; LAN; zvukový výkon 60W; OTS+; energetická třída E; operační systém Tizen