Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
Samsung Odyssey G55C 27" / Prohnutý / QHD 2560x1440 / 16:9 / VA / 1ms / 165Hz / Jack/HDMI/DP/VESA
EAN13: 8806095337210
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Úhlopříčka | 26,9 " |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Podpora PIP | ne |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Televize | ne |
| Webkamera přední | ne |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Pivot | ne |
| Kontrast | 2 500 : 1 |
| Typ panelu | VA |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| USB Hub | ne |
| Integrovaný tuner | ne |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Rozlišení | 2560 × 1440 |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| VESA uchycení | ano |
| Synchronizace obrazu | FreeSync |
| VESA rozměr | 75 × 75 |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Povrch displeje | matný |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| ID informační list výrobku | 1777999 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Domácnost | ano |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Filmy | ano |
| Spotřeba (W) | 26 |
| Otočný podstavec | ne |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Zpracováno | Schváleno |
| Velikost bodu (mm) | 0,2331 |
| Grafika | ne |
| EPREL ID | 1777999 |
| Podpora 3D | ne |
| Barva | černá |
| Kancelář | ano |
| Počet HDMI | 1 |
| Dotykový displej | ne |
| Výškově stavitelný | ne |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 616,6 × 477,4 × 272,6 mm |
| Wi-Fi | ne |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Grafický | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Herní funkce | Super Arena Gaming UX |
| Režim obrazu | Standardní |
| Sporty | |
| Film | |
| Hry | |
| Vlastní | |
| Eko | |
| Grafika | |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Zabudovaný mikrofon | ne |
| Tržní kategorie | Koncový uživatel |
| Poměr stran | 16:9 |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 0 |
| Počet VGA portů | 0 |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Certifikace | Windows 11 |
| HDCP | ano |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Napájecí konektor | ano |
| Typ portu služby | USB Typ-A |
| Servisní port | ano |
| Povrch displeje | Matný |
| Bluetooth | ne |
| Připojení na síť Ethernet | ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Vylepšená správa kabelů | ano |
| Slot pro zámek | ano |
| Nastavení výšky | ne |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 18° |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 41 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 40 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 38 kWh |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1777999 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Šířka (s podstavcem) | 616,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 272,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 477,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 614,6 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 120 mm |
| Výška (bez stojánku) | 382,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,7 kg |
| Šířka balení | 679 mm |
| Hloubka balení | 438 mm |
| Výška balení | 188 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6 kg |
| Stojan v ceně | ano |
| Dodávané kabely | AC |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer |
| Nízké vstupní zpoždění | ano |
| TV Plus | ne |
| Podpora aplikace SmartThings | ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ne |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | ne |
| Barevné videorežimy | Standardní |
| Dynamický | |
| Originální | |
| Entertain | |
| AMD FreeSync | ano |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Zabudovaný KVM přepínač | ne |
| Virtuální bod AIM | ano |
| Automatické přepínání zdrojů | ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
| Odezva | 1 ms |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora HDR | ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68 cm |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Optimalizátor obnovovací frekvence | ano |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega DCR |
| Kontrastní poměr (typický) | 2500:1 |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1000R |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Dodávané kabely | HDMI |
| AC | |
| Zakřivený | ano |
Popis produktu
Prohnutý Displej 27" QHD, frekvence 165 Hz, rozlišení 2560×1440, kontrast 2500:1, jas 300 cd/m2, doba odezvy 1ms, DisplayPort, konektory HDMI, VESA