Velké spotřebiče / Pračky
Samsung WW80CGC04DAHLE
EAN13: 8806095210353
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 69 kg |
| Hmotnost | 67 kg |
| Vestavný | ne |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Energetická třída | A |
| Invertorový motor | ano |
| Hlučnost | 72 dB |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Automatický dávkovací systém | ano |
| Parní program | ano |
| Program praní - alergie | ano |
| Funkce Aquastop | ano |
| SMART | ano |
| Hlučnost při odstřeďování | - dB |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Výška | 85 cm |
| Plnění | přední |
Popis produktu
Předem plněná pračka; kapacita 8 kg; energetická třída A; 1 400 ot./min.; 20 let záruka na motor; parní praní; wifi; samočištění bubnu; EcoBubble