Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
Samsung Odyssey OLED G9 49" / Prohnutý / DQHD 5120x1440 / 32:9 / OLED / 240Hz / 0,03ms / HDMI/DP/USB/VESA/Repro
EAN13: 8806095053653
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Synchronizace obrazu | FreeSync |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Webkamera přední | ne |
| Obnovovací frekvence | 240 Hz |
| Energetická třída | G |
| Barva | stříbrná |
| VESA uchycení | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| EPREL ID | 1596927 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Poměr stran | 32 : 9 |
| Rozměry | 1194,7 × 529,3 × 284,1 mm |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Typ panelu | OLED |
| Rozlišení | 5120 × 1440 |
| Grafika | ne |
| Domácnost | ano |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Povrch displeje | matný |
| Výškově stavitelný | ano |
| ID informační list výrobku | 1596927 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Jas (cd/m2) | 250 |
| Úhlopříčka | 49 " |
| Velikost bodu (mm) | 0,236 |
| Micro HDMI (počet) | 1 |
| Dotykový displej | ne |
| Filmy | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Kontrast | 1 000 000 : 1 |
| Kancelář | ano |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Otočný podstavec | ne |
| Pivot | ne |
| Integrovaný tuner | ne |
| Počet HDMI | 1 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hmotnost | 12,6 kg |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Televize | ne |
| Spotřeba (W) | 75 |
| USB Hub | ano |
| Wi-Fi | ne |
| Výška (s podstavcem) | 529,3 mm |
| Virtuální bod AIM | ano |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,9 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 124 cm |
| Lokální stmívání | ne |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| DisplayHDR 400 True Black | |
| Barevný prostor | DCI-P3 |
| Barevný gamut | 99% |
| Minimální jas displeje | 200 cd/m² |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 32:9 |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Technologie Quantum dot | ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ano |
| AMD FreeSync | ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer |
| Podpora VESA Adaptive Sync | ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Nízké vstupní zpoždění | ano |
| Herní funkce | Super Arena Gaming UX |
| Herní režim | ne |
| TV Plus | ne |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ne |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | ne |
| Funkce Tap View | ne |
| Režim obrazu | Sporty |
| FPS | |
| RPG | |
| RTS | |
| Univerzální průvodce | ne |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | ne |
| Multi View | ne |
| Adaptivní obraz | ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Adaptivní řízení zvuku (ASC) | ne |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| DVI port | ne |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Micro HDMI | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Audio vstup | ne |
| Výstup sluchátek | ne |
| Zabudovaný KVM přepínač | ne |
| HDCP | ne |
| Bluetooth | ne |
| Připojení na síť Ethernet | ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | ano |
| 12 cm | |
| Středový čep | ne |
| Výkyvný/otočný | ne |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 15° |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Funkce Black eQualizer | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 75 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 87 kWh |
| Spotřeba (DPMS) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 220 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Dodávané kabely | DisplayPort |
| HDMI to Micro-HDMI | |
| Instalační CD | ne |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Šířka (s podstavcem) | 1194,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 284,1 mm |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Hmotnost (se stojánkem) | 12,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1194,7 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 180,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 365 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,8 kg |
| Typ stojánku | HAS |
| Šířka balení | 1352 mm |
| Hloubka balení | 474 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18,1 kg |
| Spotřeba elektrické energie | 75 W |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 119,7 cm |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Chytrá kalibrace | ne |
| Technologie Anynet + (HDMI-CEC) | ne |
| Velikost obrazu | Yes |
| Bezdrátový displej | ne |
| Tovární ladění | Yes |
| Gaming Hub / Game Bar | ne |
| Pracovní prostor | ne |
| Zpráva o tovární kalibraci | ano |
| Picture-by-Picture (PbP) | ano |
| Eco Saving Plus | ne |
| Vyvážení šedé | No |
| Odmítnutí odpovědnosti | ne |
| Automatické přepínání zdrojů | ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
| Knox Vault | ne |
| Korekce jednotnosti | ne |
| Můj obsah | ne |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Grafický | |
| Kruhové zapojení | ne |
| Entertain | |
| Eko | |
| Vlastní | |
| Hry | |
| Barevné videorežimy | Standardní |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1800R |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Odezva | 0,03 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Dual QHD |
| Technologie displeje | OLED |
| Nativní poměr stran | 32:9 |
| Rozlišení displeje | 5120 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Zakřivený | ano |
Popis produktu
Prohnutý OLED displej 49" 5K, rozlišení 5120 × 1440, 32:9, frekvence 240Hz, doba odezvy 0,03ms, jas 250cd/m2, FreeSync, HDMI, USB-C, DisplayPort, micro HDMI, nastavitelná výška, repro.