TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Samsung QE32LS03CB
EAN13: 880609494992611 999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 2 082,47 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 7,8 kg |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Barva | černá |
| Energetická třída | G |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky v cm | 80 cm |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| DVB-S2 | |
| DVB-T2 | |
| Smart TV | ano |
| Internetová televize | ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Časový posun | ano |
| Zrcadlení zvuku | ano |
| Univerzální průvodce | ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | ne |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk | ano |
| Počet RF portů | 1 |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | ano |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | ne |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ne |
| Rok uvedení na trh | 2023 |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Filmmaker Mode | |
| Funkce teletextu | ano |
| Funkce titulkování | ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Podpora aplikace SmartThings | ano |
| Funkce Tap View | ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Q-Symphony | ano |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Hlasový průvodce | ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 27,4 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 55 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 49 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Režim úspory energie | ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming Pro |
| Šířka (s podstavcem) | 727,3 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 143,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 451,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,2 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 727,3 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 25,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 426,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,1 kg |
| Šířka stojanu | 59,1 cm |
| Hloubka stojanu | 14,3 cm |
| Šířka balení | 815 mm |
| Hloubka balení | 119 mm |
| Výška balení | 507 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,8 kg |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | QLED |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Dálkový ovladač | ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2361E |
| E-manuál | ano |
Popis produktu
QLED FHD TV, Úhlopříčka 32" (80 cm), Rozlišení FHD (1920 x 1080), Edge LED, Hyper Real procesor, 100% objem barev, HDR, Motion Xcelerator, PQI 1100 (picture quality index), 2 tunery (DVB-T2/C/S2), kodek H.265, HbbTV 2.0.3,