Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
Samsung Odyssey G55T 34" / Prohnutý / UWQHD 3440x1440 / 21:9 / VA / 1ms / 165Hz / Jack/HDMI/DP/VESA
EAN13: 88060947963156999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 205 Kč
DPH celkem: 1 214,70 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,3 |
| Energetická třída | G |
| Dotykový displej | ne |
| Typ panelu | VA |
| Televize | ne |
| Kancelář | ano |
| Domácnost | ano |
| Poměr stran | 21 : 9 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Jas (cd/m2) | 250 |
| Pivot | ne |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| Výrobce | SAMSUNG |
| Povrch displeje | matný |
| Filmy | ano |
| Rozměry | 806,6 × 475,3 × 272,6 mm |
| Hmotnost | 5,6 kg |
| EPREL ID | 1420448 |
| Počet HDMI | 1 |
| Integrovaný tuner | ne |
| Úhlopříčka | 34 " |
| Synchronizace obrazu | FreeSync |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| VESA rozměr | 75 × 75 |
| Otočný podstavec | ne |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Grafika | ne |
| Rozlišení | 3440 × 1440 |
| USB Hub | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Kontrast | 2 500 : 1 |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Výškově stavitelný | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Velikost bodu (mm) | 0,23175 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| ID informační list výrobku | 1420448 |
| Zakřivený | ano |
| Spotřeba (W) | 32,4 |
| Barva | černá |
| Webkamera přední | ne |
| Hmotnost včetně balení | 7,9 kg |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 79,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,4 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 86 cm |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Odezva | 1 ms |
| Technologie displeje | VA |
| Povrch displeje | Matný |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| AMD FreeSync | ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Herní funkce | Super Arena Gaming UX |
| Optimalizátor velikosti obrazovky | |
| Režim obrazu | FPS |
| RPG | |
| RTS | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Tržní kategorie | Koncový uživatel |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| DVI port | ne |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 0 |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 0 |
| Audio vstup | ne |
| Výstup sluchátek | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Servisní port | ano |
| Připojení na síť Ethernet | ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Vylepšená správa kabelů | ano |
| Slot pro zámek | ano |
| Nastavení výšky | ne |
| Středový čep | ne |
| Výkyvný/otočný | ne |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -2 - 18° |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Vlastní | |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 50 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 32,4 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 55 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1420448 |
| Roční spotřeba energie | 47 kWh |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Šířka (s podstavcem) | 806,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 272,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 475,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 806,6 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 152,7 mm |
| Výška (bez stojánku) | 380,9 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,2 kg |
| Šířka balení | 901 mm |
| Hloubka balení | 441 mm |
| Výška balení | 216 mm |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Stojan v ceně | ano |
| Dodávané kabely | AC |
| DisplayPort | |
| Instalační CD | ano |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Technologie specifické pro značku | Black Equalizer |
| Nízké vstupní zpoždění | ano |
| Picture-by-Picture (PbP) | ano |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | ano |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Dynamic contrast | |
| Certifikace | Windows 10 |
| Odmítnutí odpovědnosti | ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | ano |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Optimalizátor obnovovací frekvence | ano |
| Barevné videorežimy | Sporty |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega DCR |
| Kontrastní poměr (typický) | 2500:1 |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1000R |
| Kino | |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Quad HD |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
Popis produktu
Prohnutý displej 34" Quad HD, frekvence 165 Hz, rozlišení 3440x1440, kontrast 2500:1, jas 250 cd/m2, doba odezvy 1ms, DisplayPort, konektory HDMI