Počítače a kancelář / Tiskárny, laminovačky a skartovačky / Papíry do tiskáren
CANON kancelářský papír A4
EAN13: 8713878092269
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 12,84 kg |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Barva | bílá |
| Velikost papíru | A4 (210x297 mm) |
| Listů v balení | 500 listy |
| Hmotnost média | 80 g/m² |
| Doporučené použití | Laserový/inkoustový tisk |
Popis produktu
Kancelářský papír A4, 500 ks, 80 g/m2, vhodný pro kopírky, laserové a inkoustové tiskárny