Velké spotřebiče / Myčky
BEKO BDIN16430
EAN13: 8690842581557
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 36 kg |
| Hmotnost | 34 kg |
| Vestavný | ano |
| Ovládání | dotykové |
| Energetická třída | D |
| Šířka | 59,8 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Výška | 81,8 cm |
| Funkce Aquastop | ano |
| Nastavitelné nohy | ano |
| Materiál vany | Nerezová ocel |
| Počet sad | 14 jídelních sad |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 45 dB |
| Mycí programy | Auto |
| Mini | |
| Intensive 70°C | |
| Eko 50 °C | |
| Quick&Shine | |
| Třída účinnosti sušení | - |
| Třída účinnosti mytí | - |
| Systém sušení | Statické |
| Doba cyklu | 240 min |
| Doba cyklu (rychlý program) | 58 min |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Nastavitelné výšky horního koše | 3 |
| Ochrana skla | ano |
| Senzor naplnění | ne |
| Automatické otevírání dveří | ano |
| Dávkovací asistent | ne |
| Ochrana proti přetečení | ano |
| Samočisticí filtr | ne |
| Dětský zámek | ne |
| Typ příborové přihrádky | Košík |
| Podlahový světelný indikátor | ano |
| Indikátor leštidla | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Nastavitelné umístění koše | ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie na cyklus | 0,849 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 9,9 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 85 kWh |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | - kWh |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | - l |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 39,5 kg |
| Šířka balení | 644 mm |
| Hloubka balení | 661 mm |
| Výška balení | 859 mm |
| Nastavitelná výška horního koše | ano |
| Zabudovaný změkčovač vody | ano |
| Typ displeje | LED |
| S panelem | ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Barva dveří | – |
| Připraveno na zakázkové panely | ano |
| Velikost produktu | Plná velikost (60 cm) |
| Umístění přístroje | Plně vestavěné |
| Skleněná ochrana | ano |
| Roční spotřeba energie | - kWh |
| Roční spotřeba vody | - l |
| Vestavěný displej | ano |
Popis produktu
vestavná myčka, plně integrovaný panel, šířka 59,8 cm, 14 sad nádobí, 6 programů, 5 mycích teplot, en. třída D, hlučnost 45 dB, funkce HygieneIntense, rychlý program Quick & Shine, Glass Care systém na ochranu skla, V × Š × H: 81,8 × 59,8 × 55,0 cm