Velké spotřebiče / Varné desky
BEKO HDCC 32200 X
EAN13: 86908423475732729 Kč (nebo 4019 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 473,63 Kč (431,67 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Hmotnost brutto | 4 kg |
| Vestavný | ano |
| Šířka | 28,8 cm |
| Výkon varné zóny 1 | 1700 W |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Průměr varné zóny 2 | 140 mm |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Typ ovládání | Otočné |
| Dětský zámek | ne |
| Typ varné zóny 2 | Mírný var |
| Umístění varné zóny 2 | Vpředu uprostřed |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Vzadu uprostřed |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Typ varné zóny 1 | Pravidelný |
| Počet elektrických varných zón | 2 zóna/zón |
| Počet varných zón | 2 zóna/zón |
| Sklokeramická | |
| Materiál povrchu | Keramický |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výška | 7,5 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Barva | černá |
| Funkce Boost | ne |
| Barva rámečku | Nerez |
| Počet stupňů výkonu | 6 |
| Kombinovaná zóna | ne |
| Vestavěný displej | ne |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| Automatické vypnutí | ne |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Instalační šířka oddílu | 268 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 490 mm |
| Instalační výška oddílu | 30 mm |
Popis produktu
2 zóny, ovládání otočnými knoflíky vpředu, kontrolka zapnutí, rozměry: v x š x h 7,1x28,8x51 cm, nerez panel a rámeček