TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Tesla HQ-990 - Dolby Atmos soundbar 2.1
EAN13: 85956898033773359 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 5 Kč
DPH celkem: 582,97 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Hmotnost brutto | 4,06 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 90 cm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2700 g |
| RMS výkon | 230 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
podpora Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Pluspodpora HDMI eARC/ARC, HDMI-CEC, optický vstup, Bluetooth, USB, 3D Surroundkompaktní design se dvěma integrovanými subwoofery