Mobily, tablety, hodinky / Mobily / Tlačítkové
Evolveo EasyPhone XS White
EAN13: 8595683205085699 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 121,31 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,194 kg |
| Hmotnost | 0,086 kg |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 1,3 cm |
| Výška | 12,2 cm |
| FM rádio | ano |
| Šířka | 58,4 mm |
| Hudební přehrávač | ano |
| Úhlopříčka displeje | 2,2 " |
| MMS (multimediální zprávy) | ano |
| Voděodolný | ne |
| Integrovaný fotoaparát | ano |
| SOS tlačítko | ano |
| Bluetooth | ano |
| Slot na paměťovou kartu | ano |
Popis produktu
Barevný 2,2" displej, zjednodušené menu pro seniory, SOS tlačítko pro případ nouze, funkce sirény, funkce lupy, hlasitý reproduktor, výdrž baterie až 10 dnů, FM rádio s vestavěnou anténou, integrovaná LED svítilna