Počítače a kancelář / PC periferie / Podložky pod myši
Connect IT CMP-1180-LG NEO podložka
EAN13: 8595610625450
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,501 kg |
| Šířka | 88,6 cm |
| Barva | černá |
| Hloubka | 24,5 cm |
| Textil | |
| Protiskluzové nožky | ano |
| Tloušťka | 3 mm |
| Modrá | |
| Herní podložka na myš | ano |
| Podložka pod zápěstí | ne |
| Materiál | Guma |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
Popis produktu
Profesionální podložka herní řady NEO určená i pro amatérské využití. Podložka má měkký, příjemný povrch. Velkou výhodou je pogumovaná protiskluzová spodní strana a antistatický povrch, po kterém bez problému bude jezdit každá myš. Materiál byl navržen tak, aby odpuzoval vodu a nečistoty.