Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Kabely
ALI DK PREMIUM lightning ,černý DATKP04
EAN13: 8595181157626169 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 29,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Hmotnost brutto | 0,2 kg |
| Barva | černá |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Kompatibilita | iPhone |
| Maximální výstupní proud | 2 A |
| USB verze | 2.0 |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Konektor | Lightning |
| Konektor 1 | USB A |
| Délka kabelu | 1 m |
Popis produktu
"Datový kabel ALIGATOR PREMIUM 2A, Lightning černý - Datový a nabíjecí kabel pro iPhone: - Odolné nylonové opletení kabelu- Vysoce kvalitní kovové konektory- Vysoká rychlost přenosu dat- Možnost rychlého nabíjení: 2A- Stahovací pásek- Nalepovací organizér- Délka: 1m- Barva: černá,šedá,zlatá"