Velké spotřebiče / Vinotéky
Guzzanti GZ 130G
EAN13: 85941867235159209 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 204 Kč
DPH celkem: 1 598,25 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Šířka | 48 cm |
| Energetická třída | D |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 57,5 cm |
| Roční spotřeba energie | 63 kWh |
| Vnitřní objem | 130 l |
| Materiál polic | Kov |
| Hlučnost | 38 dB |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Počet teplotních zón | 1 |
| Kapacita lahví | 165 lahev/lahve |
| Oboustranné dveře | ano |
| Uchycení dveří | Pravý |