TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Tesla HQ-880 - stereo soundbar 2.1
EAN13: 85941632761571919 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 21 Kč
DPH celkem: 333,04 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Hmotnost brutto | 6 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 90 cm |
| Dálkový ovladač | ano |
| HDMI vstup | ne |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 4200 g |
| RMS výkon | 200 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
Popis produktu
čistý a dynamický zvuk s celkovým výstupním výkonem 200 W (PMPO)výkonný basový subwooferbezdrátové propojení s pomocí technologie BluetoothSD karta a USB vstup pro přehrávání MP3 souborůdigitální optický vstup