TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Mascom X-8181-100E
EAN13: 8594016908181599 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 103,96 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| HDMI standart | HDMI 2.0 |
| HDMI typ | High Speed Cable |
| Délka | 10m |
| Konektory | HDMI přímé |
| Video | FullHD 1080p, 4Kx2K, 3D Ready |
| Blue-ray | Ano |
| Ethernet | Ano |
| Zpětný audio kanál | Ano |
| Konektory | Pozlacené Gold 24K |
| Kabel | OFC 99,999% |
| Dvojité stínění | Ano |
Popis produktu
HDMI 2.0, High Speed, ARC, Ethernet, pozlacené konektory, délka 10m
HDMI kabel s pozlacenými konektory a délkou 10m
Slouží například pro propojení satelitu nebo DVD s televizorem.