TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Mascom X-8181-030
EAN13: 8594016908167179 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 31,06 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| HDMI standart | HDMI 2.0 |
| HDMI typ | High Speed Cable |
| Délka | 3m |
| Konektory | HDMI přímé |
| Video | FullHD 1080p, 4Kx2K, 3D Ready |
| Blue-ray | Ano |
| Ethernet | Ano |
| Zpětný audio kanál | Ano |
| Konektory | Pozlacené Gold 24K |
| Kabel | OFC 99,999% |
| Dvojité stínění | Ano |
Popis produktu
HDMI 2.0, High Speed, 4K UHD, ARC, Ethernet, pozlacené konektory, délka 3m
HDMI kabel s pozlacenými konektory a délkou 3m
Slouží například pro propojení satelitu nebo DVD s televizorem.